Služby

CHCETE UŠETŘIT SVŮJ ČAS, STAROSTI A PENÍZE?

Pak právě vám nabízíme svatbu na klíč. Umíme vám naplánovat a zkoordinovat celou svatbu. Od nalezení ideálního místa pro obřad či hostinu včetně pomoci s matrikou, přes naplánování veškerých služeb a jednání s dodavateli, až po samotnou koordinaci svatebního dne, deinstalaci, úklid či vrácení půjčených věcí. Jsme zcela transparentní a otevřená agentura, umíme pracovat se stanoveným rozpočtem a podle toho vám navrhnout několik možností a doporučit vhodné dodavatele. Zajímá vás, kde všude působíme? Specializujeme se především na Prahu, Středočeský, Liberecký a Královéhradecký kraj, kde vám můžeme doporučit osvědčené dodavatele, za jejichž kvalitu se zaručíme. 

CHCETE SI NAPLÁNOVAT SVATBU SAMI?

Pokud si chcete svatbu sami naplánovat a hledáte pouze někoho, kdo se vám postará o organizační záležitosti vašeho dne, pak jste tu správně. Nabízíme i koordinace svatebního dne. Svatba je o tom, abyste si ji užili a neřešili starosti s ní spojené. Nezatěžujte sebe ani své blízké, rodinu či svědkyni, přenechte práci nám, profesionálům. Svatební den uteče jako voda, tak si ho užijte!

CHCETE PORADIT?

Nabízíme také samostatné konzultace, na kterých projdeme vaši svatbu, poradíme tam, kde si nevíte rady, doporučíme potenciální dodavatele a předáme tipy & triky. Rády vám ukážeme vzorové rozpočty, ať už celé svatby nebo pouze některých služeb, abyste si lépe udělali představu, kolik taková svatba stojí. Kromě zmíněných služeb vám můžeme také zapůjčit vlastní dekorace z naší půjčovny nebo zajistit kompletní květinovou výzdobu z naší dílny.

NEVÍTE, JAKÉ SLUŽBY OD NÁS CHCETE?

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, kde osobně, po telefonu či online probereme všechny možnosti a vy se rozhodnete, jaká forma spolupráce by vám nejvíce vyhovovala.

Co nabízíme

nevěsta s ženichem

Koordinace

NAŠI PARTNEŘI