Eventy

EVENTY

Kromě svatebního plánování a koordinování se specializujeme také na předsvatební eventy. Naplánujeme vám kouzelné zásnuby, kterými oslníte svou partnerku, připravíme vám neopakovatelnou rozlučku se svobodou nebo zorganizujeme jakýkoli předsvatební večírek pro vás a vaše blízké, abyste s nimi mohli strávit více času a poděkovat jim, že přijeli na vaši svatbu.

Zásnuby

Chcete ženu vašeho života požádat o ruku originálním a nezapomenutelným způsobem? Pokud nevíte, jak na to, neváhejte se na nás obrátit. Vaše zásnuby připravíme a zorganizujeme do nejmenších detailů, aby vše proběhlo dle vašich představ.

Na společné schůzce probereme vaše představy a navrhneme několik možností, jak by mohly vaše zásnuby proběhnout. Pomůžeme vám s výběrem perfektního místa, nejvhodnějších dodavatelů nebo připravit speciální překvapení. Zkrátka pomůžeme se vším, s čím si jen budete přát, přičemž finální výběr necháváme vždy na vás. Následně doladíme jednotlivé detaily příprav i celého průběhu zásnub, zda bude zapotřebí asistence další osoby nebo zda proběhnou zásnuby bez naší pomoci. Naším cílem je připravit pro vás na míru ušité a jedinečné zásnuby, abyste od své partnerky uslyšeli vytoužené „ANO“.

žádost o ruku

Rozlučky se svobodou

Plánujete rozlučku se svobodou? Praha je ideálním místem, kde ji uspořádat! A protože je potřeba naplánovat a zorganizovat spoustu věcí, uděláme to za vás.

Co od vás potřebujeme vědět? Datum, rozpočet, počet účastníků a vaše preference, co se vám líbí/nelíbí.

Připravíme pro vás několik variant, jak by mohla rozlučka vypadat. Dle vašeho výběru zajistíme jednotlivé dodavatele, ať už se jedná o květinovou výzdobu, speciální dort či sweet bar, zážitkovou večeři nebo soukromou párty na lodi a připravíme pro vás detailní harmonogram dne.

Rozlučka se svobodou

Předsvatební eventy

Chcete strávit více času se svými blízkými, kteří přijeli na vaší svatbu?

Co takhle zážitková předsvatební večeře, vyhlídková plavba po Vltavě na soukromé lodi s cateringem a hudbou, piknik s grilováním při západu slunce nebo posvatební brunch jako poděkování a rozloučení s vašimi hosty?

Předsvatební eventy v Praze - soukromá projížďka lodí, piknik při západu slunce nebo předsvatební párty?

 

Obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou, rády vám připravíme nabídku podle vašich představ.