Často kladené otázky

Často kladené otázky

Často se setkáváme s názorem, že si nevěsta zvládne svatbu zařídit sama. Určitě zvládne, ale za jakou cenu? Po zásnubách nejdříve přijde počáteční nadšení, chuť vše naplánovat. Začnete hledat, co je kdy potřeba zařídit a prvně zjišťujete, že toho nebude málo. Postupně nad tím trávíte víc a víc hodin a nadšení se začíná měnit v povinnost. Čas rychle běží, jste pod tlakem, často děláte unáhlená rozhodnutí a utíkají vám důležité detaily. Pár dnů před svatbou řešíte organizační věci typu – Kdy má přivést cukrářka dort? Kdo bude koordinovat přesun z obřadu na hostinu? Jaký bude harmonogram focení? Co budeme dělat v případě, že bude pršet? Zkrátka jste zbytečně ve stresu místo toho, abyste se těšili na svůj vysněný den. Největší chyba pak nastává v samotný den svatby, kdy pověřujete sebe nebo dokonce své blízké její koordinací. Proč to tedy nepřenechat zkušenějším a svůj očekávaný den si naplno užít?

Především vám šetří čas, peníze a starosti. Pomáhá vám s výběrem svatebního místa, s řešením oficialit na matrice, sestavuje budget, zastupuje vás v jednání s dodavateli, plánuje harmonogram svatebního dne, organizuje logistiku v rámci příprav, hlídá a ladí jednotlivé detaily, stará se o vás a vaše hosty a hlavně - je vám po celou dobu oporou.

Ano, lze poptat i koordinaci samotného svatebního dne. Před svatbou si domluvíme schůzku, na které probereme organizaci a harmonogram, aby vše hladce plynulo.

Určitě ano, konzultace jsou součástí naší nabídky.

Obecně se řídíme pravidlem, že nad 50 hostů využíváme druhou koordinátorku. Každá svatba je však jiná a jinak náročná. Jestliže se svatba koná na více místech, je žádoucí využít služeb druhé koordinátorky bez ohledu na počet hostů.

Naše dodavatele pouze doporučujeme, jelikož s nimi dlouhodobě spolupracujeme a můžeme se na ně stoprocentně spolehnout. Pokud si však vyberete svého dodavatele, nic vám zakazovat nebudeme.

Specializujeme se na Prahu, kraj Středočeský, Liberecký a Královéhradecký.